Про компанію

Intech - рибальський бренд, заснований 2 березня 2016 року професійними рибалками, які прагнуть користуватися високоякісною рибальською продукцією за доступними цінами.  Тому, наша команда відкрила власне виробництво, де створення кожного продукту починається з ідеї, конструкторських рішень, вибору сировини, його підготовки та закінчується пакуванням готового продукту.
 

Товари ТМ Intech - це гарантія якості продукції!
 ► В кожному виробничому етапі залучені висококласні фахівці галузі.
 ► Для виробництва використовується тільки сертифікована сировина найвищої якості.
 ► Всі новинки в асортименті бренду проходять ряд тестувань, в тому числі й в реальних умовах на рибалці, і тільки після сотень вдало пройдених перевірок, новинку запускають у виробництво.
 ►Створення якісного продукту вимагає особливої точності й скрупульозності, кожен етап виробництва виділено в окремий цикл, що проходить 3 етапи контролю якості.
 
Завдяки відповідальному і комплексному підходу, на світовому ринку з'явилися рибальські товари під брендом Intech, позиції що лідирують по співвідношенню ціна / якість і отримали схвальні відгуки та високі оцінки від рибалок.З кожним роком визнання і кількість шанувальників продукції Intech зростає в геометричній прогресії.

Вже сьогодні продукція Intech широко представлена на ринках Європи та СНД. Можна сміливо сказати, нас вибирають ті, хто хоче ловити якісними снастями, не переплачуючи при цьому за гучне ім'я.

Асортимент компанії Intech налічує понад 100 номенклатурних позицій товару.
Під цим брендом виробляються: шнури, застібки, флюорокарбон, вольфрам, зимова ліска, ліска для карпово-фідерної ловлі, якісна поводочна ліска, гачки: офсетні, подвійні, одинарні, балансири, блешні та ін. рибальські товари. Успішний багаторічний досвід і висока оцінка нашої продукції рибалками підштовхнули нас йти далі.

Так, у 2020 р. під брендом Intech була запущена серія Tournament.

Tournament - це серія товарів для риболовлі преміальної якості.


Ідея серії Tournament - створювати продукти найвищої якості, що дозволяє досягати максимальних результатів, повністю відповідати потребам рибалки, його умов лову і не бути компромісом. Кожна позиція, будь то шнур, гачок, або застібка, - розробляються особливо ретельно, з урахуванням нових тенденцій і потреб рибалок.


Intech Tournament - з нами кожен рибалка буде переможцем.