Рибальська жилка (ліска) оптомПоказано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Дл любителів риболовлі, а також для професіоналів важливі всі компоненти оснастки. Можна сказати, більшою мірою слабкою ланкою, підвладною численним ризикам, дозволено вказати на ліску. Власне, через низькоякісну жилку трапляється безліч випадків втрати великої риби. І дуже прикро рибалці, коли риба пішла не з гачка, а через погану якість застосовуваної при риболовлі ліски.

Деякі люди дивуються, що ж такого незвичайного е в жилці і чому при її виборі потрібно врахувати безліч характеристик і вимог до її якості.

Професійні рибалки знають, вимоги, що пред'являються до жилки повинні бути строгими.

 

Ліска для риболовлі оптом «Intech»

 

Рибальська жилка оптом представлена в широкому ассортименті и можна придбати ​​на онлайн платформі «Intech», відмінної  японськогї якості. Японське виробництво протягом багатьох років є лідером у створенні оригінальних розробок і тестування новинок рибальських снастей.

Жилки японського виробництва відрізняються від інших високою міцністю і стійкістю до стирання, підвищеною абразівостійкістю і точними заявленими параметрами по всій довжині.

Крім цього, волосінь повинна виносити абсолютно різні імпульсні напруги, тому що риба буде не тільки смикати, але і тягнути в різні боки. При цьому волосінь повинна бути м'якою, але мати мінімальну розтяжність. З усіма поставленими завданнями волосіні «Intech» японського виробництва справляються дуже добре.

Найпопулярнішими матеріалами з яких роблять волосіні є: нейлон, поліетилен, кевлар, дюрафлекс, а також флюорокарбон. На останньому хотілося б зупинитися детальніше.

 

Флюорокарбон - матеріал сучасних жилок для риболовлі

 

Флюорокарбон (фторопласт або полівініліденфторид) - це матеріал, якому надали життя і запатентували – в Японії в 1970 році. Виробництво флюорокарбона досить дорогий процес.

Флюорокарбон виявився справжньою знахідкою для рибного лову. Стійкий до ультрафіолету, не розтягується, не насичується вологою, а ще відрізняється високою абразивостійкістю. І це неповний список переваг флюорокарбона.

 

Перевага флюорокарбона для використання як основної жилки

 

Найголовнішою якістю і перевагою над іншими жилками є невидимість флюорокарбонову в товщі води. Справа в тому, що коефіцієнт заломлення світла флюорокарбона близький до коефіцієнта заломлення світла води, тому флюорокарбонову жилку  в воді складно помітити.

До того ж, така характеристика як «пам'ять» ліски зведена до мінімуму. Цим терміном рибалки пояснюють дії волосіні після довгого перебування на котушці. Якщо волосінь плутається, складається в петлі і за все чіпляється - це і є «пам'ять» волосіні.

 

Купити волосінь для риболовлі в інтернет-магазин «Intech»

 

Тому, якщо Ви хочете купити рибальську жилку і флюорокарбон Intech: FC shock leader, найкраще зробити це в нашому інтернет-магазині «Intech», так як ми займаємось безпосереднім виробництвом, а сировину купуємо в Японії.

Виробник жилки для риболовлі компанія «Intech» є вашим надійним бізнес-партнером.

Розгорнути