Виробник гачків для риболовліПоказано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Виробництво рибальських гачків

 

Гачок для риболовлі, технологічно виготовляється з металевого (сталевого) дроту високої якості, який обробляється і гартується для додання виробу необхідних технічних характеристик і максимальної міцності продукту.

 

Виробництво риболовних гачків і технологічний процес виробництва на заводі з виготовлення гачків, при первинному спостереженні, видається простим, можливо примітивним. Але в реальності на фабриках процес виробництва є високотехнологічним і вкрай складним, що вимагає великих фінансових інвестицій і людських ресурсів.

 

Рибальські гачки Intech Spear, Longaff

 

Матеріали, які застосовуються для виробництва і виготовлення гачків для риболовлі, завжди більш високої якості, ніж у конкурентів. У поєднанні з сучасним дизайном і передовими технологічними процесами термообробки металу, дозволяє отримувати компанії «Intech» рибальські гачки високого і преміальної якості.

 

Компанія «Intech» - якісний виробник гачків для риболовлі та представляє вам нову лінійку нашої продукції! Рибальські гачки Intech Spear та Longaff, зроблені на японському заводі, з найякіснішої стали. Це спільна розробка рибалок-експертів нашої компанії і заводу Vanfook.

 

Рибальські гачки оптом в Україні

 

Компанія «Intech», має розвинену мережу бізнес-партнерів в Україні, що дає можливість нам рекомендувати високоякісну продукцію оптом в усі регіони України. Фахівці компанії постійно стежать за ринком рибальських товарів, відстежують останні тенденції. Вивчають, розробляють і нові технології та види продукції для рибалок.

 

Ми пропонуємо нашим партнерам зручну логістику по Україні, займаємось комплексною оптимізацією логістичних процесів, стежемо за якістю продукції, що відвантажується. Ви завжди можете замовити у нас рибальські гачки одинарні, подвійні, офсетні від виробника за оптовими цінами.

 

Завдяки постійним інноваціям, незмінно високій якості, та відмінного почуття тенденцій ринку, компанія «Intech» як і раніше залишатися основною організацій по реалізації рибальських снастей в Україні і наші партнери можуть замовити рибальські гачки оптом високої якості за прийнятними цінами..

Розгорнути