Подвійний гачок Intech Tournament Longaff DFV-23SB

Intech Tournament Longaff DFV-23SB - це подвійний гачок найвищої якості, спільна розробка компанії Intech зі світовим лідером в галузі, японською компанією Vanfook. Жало у гачка коване з хімічним заточуванням - має виняткову гостроту і надійність. Гачок виготовлений з високомодульної пружинної сталі, має подовжену цівку та захисне покриття PTFE, яке надійно оберігає від корозії та покращує проникну здатність. Правильна форма загину дозволяє надійно утримувати рибу на гачку. Широкий модельний ряд гачків підійде для оснащення будь-яких приманок від 2.5 до 6 дюймів.

Характеристики

SIZE

#6

#4

#2

#1/0

#2/0

#3/0

mm 

25

28

31

43

49

57

IN PACK 

4

4

4

3

3

3

Деталі товару

 

Двійник Longaff DFV-23SB - має широкий загин, завдяки якому дозволяє легко та ефективно оснастити широкотілі й масивні приманки, залишаючи достатню відстань від жала до цівки, для 100% реалізації клювань.

 

 

 

 

 

Подовжена цівка двійника Intech Tournament Longaff дає незаперечну перевагу, дозволяючи розташувати гачок з виходом жала в середній і ближче до хвостової частини приманки, що значно збільшує реалізацію клювань і виключає безкарні відкуси хвоста у приманки.

Галерея