Риболовні снасті Intech TournamentПоказано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Новий бренд Tournament - це серія товарів для риболовлі преміальної якості.

Intech Tournament рибальські товари найвищої-якості. Дизайн нашої продукції лаконічний і стриманий, а особливий статус продукту підкреслюється фразою: Tournament - created to win!

У сучасному світі змагання з рибної ловлі є одним з найпопулярніших видів спорту. Протягом останніх років, зростає кількість спортсменів-рибалок, щорічно проводять рибальські змагання різного рівня в Україні та за кордоном. Рибальський спорт Intech Tournament для всіх спортсменів-рибалок, які вибирають перемогу і тільки перемогу!

Компанія «Intech» пропонує рибальські товари для змагань і просто відповідальних моментів лову, з оперативною доставкою по всій Україні.

Бренд Tournament - це серія товарів для риболовлі преміальної якості. Це різні рибальські снасті Intech Tournament рибальська волосінь, шнури, флюорокарбон, застібки, гачки.

Ідея серії Tournament - створювати продукт найвищої якості, що дозволяє досягати максимальних результатів, повністю відповідати потребам рибалки, його умовам лову і не бути компромісом.

Вся продукція Tournament - це спільна розробка рибалок-професіоналів, для яких риболовля більше, ніж просто хобі, і світових лідерів в галузі. Кожна позиція, будь то шнур, гачок, або застібка, - розробляються спеціально під нашу рибу, з урахуванням нових тенденцій в риболовлі.

Рибальська волосінь Intech Tournament

При виготовленні рибальської волосіні Intech Tournament, значного впливу на якість і точність дотримання діаметру волосіні, спричиняє вибір сировини та технологія плетіння волокна. Цей параметр ми врахували при розробці для наших клієнтів.

Шнури для риболовлі Intech Tournament

Шнури для риболовлі преміум-класу Intech Tournament за рахунок унікальної технології плетіння і покриття оцінять наші клієнти. Шнур для риболовлі володіє абсолютно гладкою поверхнею і круглим перетином. Мінімальний опір при проходженні кілець спінінга. З цим шнуром можна робити безшумні і далекі кидки.

Флюорокарбон Intech Tournament

Сучасний полімерний матеріал флюорокарбон, застосовується у виробництві преміального поводкового флюорокарбону Intech Tournament для змагань з рибної ловлі.

Компанія «Intech» і її нова серія Tournament відповідає високим запитам клієнтів. Ми встановлюємо міцні емоційні зв'язки з нашими клієнтами і партнерами, і формуємо їх лояльність.

Tournament - створений для перемоги, в якій немає компромісів, перемоги не тільки над рибою, але і над самим собою, для кожного рибалки, який прагне до нових досягнень і високих результатів. Tournament - created to win!

Наш асортимент преміальних товарів для риболовлі Intech Tournament стає дедалі більшим, на основі статистики попиту і побажань ми додаємо нові рибальські снасті та товари.

Розгорнути