Рибальський шнур Intech Tournament Micro Style

Шнур Intech Tournament Micro Style - це ідеальне втілення інноваційних технологій, японської якості та доступної ціни. Завдяки тісній співпраці компанії Intech з японським виробником, вдалося вперше отримати шнур преміального класу, але за значно нижчою ціною серед аналогічних пропозицій. Tournament Micro Style дійсно мінімально тонкий шнур, він є одним з найміцніших у своєму класі. У виготовленні використовують прогресивну сировину IZANAS, популярну у виробництві топових лінійок шнурів, які використовуються такими гігантами, як Sunline, YGK, X-Braid, Gosen та ін. Даний матеріал має низку переваг: високу міцність, стійкість до стирання і впливу ультрафіолету, низьку питому вагу  і т.д. Використання мікрокрокової технології плетіння дозволило отримати щільно сплетений шнур, що відрізняється найвищою чутливістю внаслідок низького ступеня розтягування і гладкою структурою, яка дозволяє домогтися збільшення в дальності закидання, а стійкість до абразиву дозволяє використовувати шнур в найскладніших умовах лову. При ловлі на мікроджиг до шнура найвищі вимоги, які шнур Tournament Micro Style виправдовує на всі 100%. Шнур має широкий вибір розмірів: # 0.175 дозволяє з комфортом застосовувати його при ловлі нано джигом, а # 0.5 можна сміливо рекомендувати для лайтового делікатного лову пасивного хижака. 

Характеристики

size

#0.175

#0.25

#0.3

#0.4

#0.5

mm

0.069

0.083

0.090

0.104

0.117

lb/кг

3.5/1.58

5/2.27

6/2.72

8/3.63

10/4.54

150m

 

Деталі товару

 

Використання мікрокрокової технології плетіння дозволило отримати щільно сплетений шнур, який відрізняється найвищою чутливістю внаслідок низького ступеня розтягування і гладкою структурою, що дозволяє домогтися збільшення в дальності закидання, а стійкість до абразиву дозволяє використовувати шнур в найскладніших умовах лову. Під час риболовлі мікроджигом до шнура найвищі вимоги, які шнур Tournament Micro Style виправдовує на всі 100%. 

 

У виготовленні використовується прогресивна сировина IZANAS, популярна у виробництві топових лінійок шнурів, які використовуються у цих гігантами, як Sunline, YGK, X-Braid, Gosen і ін. Сировина IZANAS має ряд переваг: 

1. Висока лінійна міцність

Можливість використовувати більш тонкий діаметр у порівнянні з волокнами що існують  для шнурів, при збереженні рівнозначних значень критичного навантаження. 

 

2. Легкість. 

Щільність 0,97 г / см³ IZNAS ° один з найлегших матеріалів. 

 

3. Високий модуль пружності. 

Оскільки матеріал має високий модуль пружності, рибалка може відчути найделікатніший дотик риби. 

 

4. Довговічність 

IZNAS ° має найкращу стійкість до стирання серед органічних волокон з мінімальним коефіцієнтом розтягування. 

Відео
Галерея