Виробник монтажів для риболовліПоказано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Виробництво рибальського оснащення в Україні.

 

Компанія «Intech» організувало власне виробництво рибальського оснащення, готових до застосування, під логотипом «Intech» що є нашим, офіційно зареєстрованим товарним знаком. З цього моменту основна діяльність компанії - це виробництво і оптовий продаж власних товарів для риболовлі: застібки, вольфрамові вантажі, флюорокарбон для повідків, та інші рибальські знаряддя для оснащення.

 

Компанія виробляє рибальське оснащення і монтажі від виробника Intech: вольфрамові вантажі intech tungsten, застібки Drop Snap, Quick lock Snap і.т.д. Завдяки активній маркетинговій діяльності, наша продукція вже придбала постійних покупців на території України, Росії, Польщі та почала просувати продукцію на інші регіони.

 

Дуже часто ми виводимо на ринок рибальські новинки, які відрізняються високою якістю і прийнятними цінами. Наша продукція користуються великим успіхом серед рибалок. Компанія «Intech» - виробник монтажів для риболовлі та зарекомендувала себе надійним партнером.

 

Розбірний вольфрамовий вантаж для риболовлі

 

Розбірні вольфрамові вантажі для риболовлі призначені для оснащення шарнірних монтажів, часто застосовуються при ловлі риби спінінгом. Вольфрамові вантажі для риболовлі відрізняються збільшеною вагою в порівнянні з аналогічним вантажем із свинця. Матеріал вольфрам - найважчий і тугоплавкий з металів.

 

Переваги:

 

  • забезпечують міцність вантажу;
  • збільшує дистанцію лову;
  • підвищує чуттєвість снасті в цілому;
     

Для наших партнерів, компанія «Intech», пропонуємо розбірний вольфрамовий вантаж для риболовлі оптом в Україні. Запрошуємо до співпраці рибальські бази, інтернет-магазини з продажу рибальських снастей оптом.

 

Виробництво риболовних застібок

 

Правильне з'єднання і кріплення рибальської волосіні і приманки стабільно забезпечує спеціальна (рибальська) застібка, яка не вимагає зав'язування волосіні. Рибальська застібка допомагає зробити надійне і міцне з'єднання без зав'язування вузлів. Виробництво риболовних застібок організовано в Україні.

 

Відділ якості контролюватиме весь процес, що гарантує відповідність міжнародному стандарту якості преміум-класу.

 

Наші клієнти - це оптові покупці, як великі фірми, так і невеликі рибальські магазини в понад 20 країнах світу.

 

Ми раді запропонувати якісний товар за розумною ціною!

Розгорнути