Розбірний вантаж (вольфрам) Intech Tungsten 74 Gold

При розробці вольфрамових вантажів Intech завдання ставилося просто: зробити найкращий з існуючих розбірних «вуханів». При великій схожості вантажив різних виробників, вони мають масу відмінностей в формі, покритті, жорсткості та конфігурації дротяної арматури, і звичайно самої щільності вольфраму. У вантажах Intech все це оптимізовано з урахуванням багаторічного досвіду експлуатації вольфраму, сотень рибалок, десятків турнірів зі спортивного спінінгу. 

Форма вантажу - ідеальна куля. Тільки такий вольфрам має найкращу аеродинаміку, він летить далі і точніше вантажу такої ж маси, але сплюснутого з боків. 

Оснащується вольфрам якісним нержавіючим дротом, форма паза в тілі грузила ідеально опрацьована. Застібати в скобу вушко гачка легко, в кулю вона входить без додаткового стиснення, легко і чітко. 

Золотий колір вольфраму ідеально виділяє приманку, що є безперечною перевагою при лові насамперед судака і щуки. 

Характеристики

 

weight,g

0.7

1.0

1.2

1.5

1.7

2.0

2.5

3.0

3.5 4.0 5.0 6.0 7.0 8.0 10

in pack

4

3

3

3

3

2

2

2

2 1 1 1 1 1 1
Деталі товару

Золотий колір вольфраму дає додаткові відблиски - це найкращим чином дозволяє виділити приманку, захоплюючи увагу хижака з дальньої відстані. Найкращий результат застосування золотого вольфраму дає при полюванні на судака та щуку, і не тільки в умовах низької прозорості води.