Рибальські приманки оптомПоказано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

На ринку існує велика різноманітність приманок для лову риби. Наприклад, силіконові приманки міцно влаштувалися на ринку рибальських снастей і мають бездоганну репутацію.

Форми для силіконових приманок

Виробництво силіконових приманок вражає своєю різноманітністю форм і моделей. Переваги штучної приманки для лову риби неможливо переоцінити. Це простий на перший погляд виріб має ряд унікальних якостей і особливостей.

Якщо Ви любите риболовлю і відкриті до самих сміливих експериментів в цій області, ми пропонуємо Вам придбати силіконові приманки оптом.

Види силіконових приманок

Умовно, силіконові приманки можна розділити на два види: віброхвости і твістери.

Твістери - приманка, з витягнутим тілом і хвостиком у вигляді знаку питання. Завдяки будові твистера, при попаданні в воду, хвіст здійснює хвилеподібні рухи, чим дуже сильно нагадує живий організм. Твістери мають як один хвіст, так і два.

Віброхвости - це приманка, що має округлий хвіст схожий на п’ятку, саме вона наділяє силіконову приманку унікальною грою і повністю схожа на маленьку рибку. Нерідко віброхвости роблять ребристими, що виділяє їх великою амплітудою розгойдування і відрізняє інтенсивною гнучкістю.

Обидва види приманок мають невелику вагу і дозволяють використовувати різноманітні оснащення. Приманку для риби можна досить вільно закидати, що сприяє вдалої риболовлі. Силіконова приманка цікава для риби своїми рухами, що імітують рухи справжньої невеликої рибки, тому вона завжди буде популярна серед рибалок. Крім цього, провідними виробниками рибальських снастей впроваджуються в життя нові можливості силіконових принад: акустичні капсули, різноманітне атрактування, додавання амінокислот, тощо.

Матеріал для виготовлення приманок

Матеріал, з якого виготовлені приманки довговічний і міцний, а також радує своєю ефективністю. Конфігурацій комбінованих приманок величезна кількість.

Виробництво приманок для риболовлі доволі складне. Силіконові приманки, іноді називають джиг-приманками. В цьому випадку силіконова приманка насаджується на джиг-голівку.

До переваг силіконових приманок слід віднести такі характеристики, як низька вартість і універсальність. Приманки на щуку, на судака, на окуня завжди будуть користуватися величезним попитом.

Рибальські приманки оптом «Intech»

 Якщо Ви хочете купити рибальські приманки оптом в Україні, ми суттєво полегшимо Вам завдання, і запропонуємо максимально великий асортимент рибальських принад оптом від виробника. На онлайн платформі «Intech» Ви зможете купити силіконові приманки Intech Slim Shad, Long heel, Turborib, а також різні рибальські приманки від виробника за відмінною ціною.

 

Наша компанія співпрацює з оптовими магазинами рибальських снастей і аксесуарів по всій країні, надаючи можливість отримати якісні професійні силіконові приманки від виробника за помірними цінами, звертайтеся до нас за телефоном ☎ +38 (093) 1000-849

Розгорнути