Intech Slim Shad - класичної форми віброхвіст, що став ще одним впевненим кроком наших виробників на шляху до створення досконалої приманки. Унікальність властивостей пояснюється простим рішенням - хвостова частина і саме тіло розділене тонкою перетинкою, завдяки якій коливання Slim Shad виходять м'якими та високочастотними, але не надто агресивними.

   Тіло Slim Shad виглядає досить об'ємним та м'ясистим, але аеродинамічні властивості при цьому дуже хороші, що дозволяє успішно використовувати Slim Shad і на дальній дистанції. Приманка допускає різноманітні види монтажу: двійник, джиг-голівка, штопор, офсетний гачок.

Модельний ряд
Характеристики

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

2.5"

60 mm

12

3.3"

80 mm

7

4"

100мм

5

5"

125мм

5

Деталі товару

Хвіст «п'ята» має яйцеподібну форму і невеликий розмір, з'єднаний з тілом приманки по досить  великому перетину. З одного боку, це надає додаткову міцність, а з іншого - забезпечує малу амплітуду коливань при їх високій частоті.

Приманка виконана з їстівного силікону з додаванням солі й атрактантів. Кількість солі помірна, що позитивно позначається на міцності та не впливає негативно на природну плавучість.

Знизу і на спині є вузьке поглиблення - це дозволило зменшити вагу приманки, а також підвищило зручність і ефективність оснащення офсетним гачком. Для надійної фіксації жала офсетного гачка в спині передбачена спеціальна перемичка. Таке компонування покращує результативність використання офсетного гачка, особливо при лові в корчах.

Ще одним, секретом високої уловистості приманки є додавання пігменту UV Fluorescent. Він підвищує помітність приманки для хижака в умовах недостатньої освітленості та підвищує подразнюючий ефект.

Відео

Галерея