Виробник риболовних шнурів ОПТПоказано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Виробник шнурів для риболовлі

В даний час, вибір шнурів і лісок, які представляє Вашій увазі рибальський виробник "Intech", вельми величезний, тому варто детально вивчити характеристики якості рибальських виробів, перш ніж зробити покупку.

Сучасні технології дали можливість впровадити у виробництво новітні матеріали, які гарантують широке застосування в риболовецькій снасті і одночасно ефективну ловлю риби.

Характеристики рибальських шнурів

Виробництво рибальських шнурів, зроблені за новими технологіями, дуже міцні, які все ж мають відмінності в своїх характеристиках.

Наприклад, волосінь, що складається з однієї міцної мононитки, найчастіше зроблена з нейлону або інших синтетичних матеріалів. Монофільная волосінь японського виробника, асортимент якого широко представлений в компанії «Intech», відрізняється високою якістю: діаметр волосіні по всій довжині однаковий, мононитка м'яка, не має «пам'яті», розпрямляючись не створює вузлів.

Рибальський шнур істотно відрізняється від волосіні тим, що являє собою сплетіння великої кількості найтонших ниток, що дає найвищу міцність і довговічність даного вироба. Шнур, завдяки своїй будові, стійкий до стирання, має мінімальну розтяжність і високу чутливість до клювання. Рибальський шнур може застосовуватись у всіх можливих умовах риболовлі: ловля на коропа, донна ловля, лов фідера, та все-ж таки риболовна волосінь незамінна у спінінговій ловлі.

Дальність закидання теж залежить від якості плетіння рибальського шнура. Чим менше діаметр нитки, кругліше і гладке плетіння, тим далі закид. Округлі шнури повинні складатись мінімум з чотирьох волокон, а з х8 волокон шнур вже вважається ідеально круглим. У виробника Intech, широко представлені риболовні шнури х4 та х8 волокон плетіння.

Шнури плетуть з полімерних матеріалів з додатковими добавками, які створюють для волокон кращі характеристики. Існують також гібридні шнури, до складу яких входять матеріали, з яких виконана мононитка, а також матеріали, з яких плетуть класичні шнури.

Компанія «Intech» пропонує ринку рибальські шнури Intech Micron, First, JIG Style, Micro Style та інші. У цих продуктах поєднується принцип відмінної якості за відмінну ціну. Також у нас ви можете придбати рибальський шнур X4 і X8 від виробника.

Щоб в нашому магазині купити рибальський шнур гуртом, необхідно керуватися декількома показниками:

  • Матеріал вироби;
  • Діаметр шнура або волосіні;
  • Навантаження на шнур;
  • Місце, де будете вудити рибу;
  • Досвід рибалки;
  • Виробник рибальського шнура.

Не варто шкодувати кошти на вироби високої якості, так як від цього безпосередньо залежить підсумок риболовлі. Купити плетені рибальські шнури оптом в компанії "Intech", Ви зможете за вигідною ціною, при цьому розраховувати на відмінну якість підтверджену багаторічним досвідом у віробництві.

Фахівці компанії "Intech" вели копітку роботу над створенням і удосконаленням продукції, піддаючи її жорстким тестовим випробувань. Такий підхід до справи досить швидко приносить свої плоди. Величезний модельний ряд шнурів для риболовлі найвищої якості приносить компанії успіх не тільки на вітчизняному ринку рибальських товарів, а й за кордоном.

Розгорнути