Рибальський шнур Intech MicroN PLUS BRAID PE X4

Intech MicroN PLUS PE X4 - був ретельно підібраний для асортименту бренду Intech, тестування і відбір проходив понад півроку на ряд фундаментальних властивостей.

 

Головним критерієм відбору була висока якість продукту, на рівні японських шнурів, і максимальна відповідність цього шнура для застосування його в тяжкому джигу, ловлі на великі воблери та середню і велику вагу.

 

Можна з упевненістю сказати, що це завдання виконано блискуче: після тестування на стирання, відповідність заявленому діаметру і міцних показників, Intech MicroN PLUS показав найвищі результати за всіма параметрами. У виробництві шнура використовується первинна сировина, що дає незмінно високу і найголовніше стабільну якість готового продукту. Дана плетінка для риболовлі - одна з найбільш технологічних і вигідних пропозицій на ринку в бюджетному сегменті. Шнур має розмотування 150 і 100 метрів і підходить для лову трофейной риби.

 

Таким чином шнур MicroN PLUS є логічним продовженням лінійки шнурів MicroN, а гладка і однорідна структура шнура зберігає дальність закидання і чутливість шнура MicroN. Стійкість кольору до вимивання обумовлена не фарбуванням, як на багатьох бюджетних шнурах, а спеціальним просоченням з додаванням яскравого флюоресцентного пігменту рожевого кольору, це не тільки дозволило отримати стійкий колір, але і поліпшити стійкість до абразиву.

Характеристики

size

#0.8

#1.0

#1.2

#1.5

#2.0

#2.5

mm

0.148

0.165

0.185

0.205

0.235

0.260

lb/кг

14/6.35

18/8.17

24/10.88

28/12.70

35/15.88

40/18.14

100 м

150 м

Відео

Галерея

Деталі товару

Інноваційна технологія плетіння Super Tight Weave дозволяє отримати більш гладку, компактну та однорідну структуру шнура.

Таким чином шнур MicroN PE X4 найтонший, ніж найближчі конкуренти, а гладка та однорідна структура шнура забезпечує значний приріст в дальності закидання й чутливості. Стійкість кольору до вимивання обумовлена не фарбуванням, як на багатьох бюджетних шнурах, а спеціальним просоченням з додаванням яскравого флуоресцентного пігменту рожевого кольору, це не тільки дозволило отримати стійкий колір, але й поліпшити стійкість до абразиву.