Рибальський шнур Intech Micron BRAID PE X4

Intech MicroN PE X4 - був ретельно відібраний для асортименту бренду Intech, тестування і відбір проходив понад пів року за низкою фундаментальних властивостей. Головним критерієм вибору була висока якість продукту, на рівні японських шнурів, і максимальна відповідність цього шнура для ультралайту. Можна з упевненістю сказати, що це завдання виконано блискуче: після тестування на стирання, відповідність заявленому діаметру і міцності, Intech MicroN показав найвищі результати за усіма параметрами. 

У виробництві шнура використовується первинна сировина, завдяки цьому ми отримуємо  незмінно високу і найголовніше стабільну якість готового продукту. 

Даний плетений шнур для риболовлі - один з найбільш технологічних і вигідних пропозицій на ринку в бюджетному сегменті. Шнур має метраж 150 і 100 метрів і підходить для вирішення маси завдань делікатного лову: будь то мікроджиг, наноджіг, ловля головня на перекатах або делікатна лайтова ловля цілком звичних щук, судака або жереха. 

Характеристики

size

#0.2

#0.3

#0.4

mm

0.074

0.09

0.104

lb/кг

5.5/2.5

8/3.63

10/4.54

100 м

150 м

Деталі товару

Інноваційна технологія плетіння Super Tight Weave дозволяє отримати більш гладку, компактну та однорідну структуру шнура.

Таким чином шнур microN PE X4 найтонший, ніж найближчі конкуренти, а гладка та однорідна структура шнура забезпечує значний приріст в дальності закидання й чутливості. Стійкість кольору до вимивання обумовлена не фарбуванням, як на багатьох бюджетних шнурах, а спеціальним просоченням з додаванням яскравого флуоресцентного пігменту рожевого кольору, це не тільки дозволило отримати стійкий колір, але й поліпшити стійкість до абразиву.

Відео

Галерея