Intech Turborib - цікава і багато в чому унікальна силіконова приманка, яка вміло об'єднала в собі властивості активних і пасивних моделей. Тіло Turborib нагадує черв'яка, хвостова частина - твістерна. Коливання на проводці створюються буквально кожним елементом приманки. Легко включається і стабільно грає твістерний хвостик, а рифленість майже всієї поверхні приманки додає площі бічної поверхні, що дозволяє максимально вивільняти запах атрактанта. Але головна перевага цього твістера: довгаста форма і, як наслідок - видатні польотні характеристики. Це наші хижаки оцінили буквально на перших тестових рибалках.

Модельний ряд
Характеристики

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

2"

50 mm

12

3"

75 mm

7

4"

100мм

5

Деталі товару

Приманка має твістероподібний хвіст, виконаний у вигляді латинської букви G. гра хвоста впевнена і стабільна на будь-якій швидкості проводки.

При виробництві силіконової приманки Turborib використовується" їстівний" силікон з додаванням атрактантів і солі. Кількість солі помірна, що позитивно позначається на міцності та не впливає негативно на природну плавучість.

Наявність кільцевих ребер і використання якісного силікону дозволило отримати м'яку і рухливу приманку. На проводці приманка грає всім тілом, ритмічно вібруючи в такт рухам серповидного хвоста.  

Головна частина приманки виконана цілісною - це значно збільшує термін життя та спрощує її монтаж.

Для зручності оснащення офсетним гачком, в тілі приманки є поглиблення. Правильно оснащений Turbob ідеальна зброя для облову корчів, рослинності та інших завалів, в яких так любить триматися риба.

 

Підвищити привабливість силіконової приманки Turborib, вдалося шляхом додавання пігменту UV Fluorescent. Він покращує помітність для хижака в умовах недостатнього освітлення і підсилює подразнюючий ефект. Особливо помітний при ловлі на глибині понад 4 м.

Відео

Галерея