Intech Long Heel - представник сімейства сучасних їстівних віброхвостів. Результати тестів і перші відгуки рибалок впевнено говорять, що Long Heel прекрасно підійшов для наших водойм (з течією і без) та звичних нам хижаків - окуня, щуки й судака. Подовжене тіло, точно вивірена геометрія і пропорції приманки, забезпечують стійку, стабільну і впевнену гру при різноманітних методах анімації, що в комплексі виводить Long Heel на перше місце при ловлі різноманітних прісноводних хижаків.

Випускається віброхвіст в трьох типорозмірах. Розмір 2 "- особливо популярний в окуня і дрібної щуки; 3 "- найбільш універсальна модель, яка чудово працює з будь-якими джиговими хижаками; 4 "- перш за все, підійде спінінгістам, які націлені на судака і щуку, в тому числі трофейних розмірів.

Модельний ряд
Характеристики

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

SIZE

IN PACK

2"

50 mm

12

3"

75 mm

8

4"

100мм

6

Деталі товару

Не секрет, що серце приманки - хвіст, а точніше його «п'ята». Long Heel має широку округлу п'яту, добре тримає  впевнену і ритмічну гру на будь-якій швидкості проводки. Велика площа з’єднання п'яти та хвоста надає додаткову міцність, зводячи до мінімуму несподівані втрати під час клювання.

До складу силікону входить сіль і атрактант. Кількість солі помірна, що позитивно позначається на міцності та не впливає негативно на природну плавучість.

Спеціальні поглиблення на тілі приманки дозволяють ефективно її оснастити офсетним гачком, надійно ховаючи жало і не перешкоджаючи виходу гачка при клюванні.

Додавання до складу силікону пігменту UV Fluorescent підвищує помітність приманки та підсилює подразнюючий ефект. Найбільш помітний результат при ловлі сутінкового хижака на глибинах понад 4 метрів.

Відео

Галерея