Одинарний гачок Intech Tournament Spear SMV-32SB

 

Intech Tournament Spear SMV-32SB1 - спільна розробка компанії Intech і світового лідера у виробництві рибальських гачків, японської компанії Vanfook. Гачок виробляється на сучасному обладнанні з надміцної каліброваної сталі. Покриття гачка PTFE – воно надійно захищає від корозії та покращує проникну здатність. Коване жало гачка підвищує надійність і стійкість гостроти жала. Форма, товщина гачка, кут підйому спеціально були розроблені для лову звичних риб: окуня, щуки, судака і їм подібних - це забезпечило кращу засікаємість і втримання риби, серед конкурентів. Розміри гачка найкращим чином підходять для ультралайтової та лайтової ловлі.

Характеристики
SIZE IN PACK
 #2 29mm 6
 #4 25mm 6
 #6 21mm 6

 

Деталі товару

Матеріал High Carbon Steel - високовуглецева пружна сталь, оброблена за запатентованою технологією Vanfook, дозволяє отримати тонкий гачок, що з легкістю витримує високі навантаження;

 

Жало: Forged Barb - технологія обробки жала і борідки методом кування, збільшує міцність і стійкість гостроти жала;

 

Покриття PTFE - технологія нанесення на поверхню тефлону в гачках Vanfook широко застосовується, надійно захищає від корозії, а також покращує здатність проникати навіть до костистої пащі хижака.

 

Збільшене вухо: Big Eye - дає додаткову волю при анімації приманки на оснащеннях типу Jig Rig і чебурашка.

 

Кут атаки гачка підібраний таким чином, що завдяки особливостям конструкції  поліпшується реалізація клювань за мінімальний час контакту з рибою.

 

Унікальна форма підйому гачка до цівки реалізує впевнене утримання риби на виважуванні.

 

Кут виходу борідки 45 градусів зменшує сходи, навіть самої жвавої рибки з ніжними губами, дозволяючи домогтися 100% реалізації кожного клювання.

 

✅ Гачок виробляється виключно в Японії.

Відео

Галерея