Новинка в серії Tournament джиг-голівка Intech Tournament DJ-Head 31

Гарна новина для шанувальників якісних японських снастей і серії Intech Tournament! Зустрічайте новинку: джиг-голівка Intech Tournament DJ-Head 31:

Джиг-голівка є спільною розробкою компанії Intech і японського гіганта у виробництві рибальських гачків, компанії Vanfook.

►Основна цінність будь-якої джиг-гіловки - це гачок. У джиг-голівках Tournament DJ-Head 31 використовується гострий і надійний японський гачок, вироблений з каліброваної високовуглецевої сталі. Він тонший від аналогів, має високу пружність і впевнено витримує критичні навантаження.

►Виняткову гостроту і стійкість гостроти жала забезпечує спеціальна обробка жала методом кування - Forged Barb.

►За традицією топові гачки мають антикорозійне покриття PTFE, воно надійно захищає гачок від іржі навіть в агресивному солоному середовищі, а також покращує властивості проникання, полегшуючи пробиття костистої пащі хижака.

► Для поліпшення реалізації клювань, джиг-голівки DJ-Head 31 мають збільшену висоту піддіва і відмінно підходять для оснащення масивних силіконових принад.

► Ще одним важливим елементом будь-якої джиг-голівки є система фіксації приманки на ній. У Intech Tournament DJ-Head 31 використовується конусоподібна тонка спідниця. Вона надійно фіксує приманку, при цьому не ушкоджує головну частину, навіть у ніжних їстівних приманок з пухкою консистенцією.Схожі новини
08.12.2020

Друзі, раді презентувати вашій увазі першу новинку в серії Tournament! Одинарний гачок Intech To..

12.08.2019

Новинка 2020 року від компанії Intech. Шнур плетений Intech Tournament Micro Style PE X4: Int..

05.06.2019

Гарна новина для шанувальників якісних японських снастей і серії Intech Tournament! Зустрічайте нови..