Новинка. Перший доступний японський шнур для риболовлі Intech Tournament Micro Style PE X4

Новинка 2020 року від компанії Intech. Шнур плетений Intech Tournament Micro Style PE X4:

Intech Tournament Micro Style - ідеальне втілення інноваційних технологій, японської якості та доступної ціни. Завдяки тісній співпраці компанії Intech з японським виробником, вдалося вперше отримати шнур преміального класу, але за значно меншою ціною серед аналогічних пропозицій. Tournament Micro Style дійсно мінімально тонкий шнур, він є одним з найміцніших у своєму класі.

У виробництві використовується прогресивна сировина IZANAS, популярна у виробництві топових лінійок шнурів, які використовуються такими гігантами, як Sunline, YGK, Gosen та ін. Даний матеріал має ряд переваг: висока міцність, стійкість до стирання і впливу ультрафіолету, низька питома вага й т.д. Використання мікрокрокової технології плетіння дозволило отримати щільно сплетений шнур, що відрізняється найвищою чутливістю внаслідок низького ступеня розтягування і гладкою структурою, що дозволяє домогтися збільшення в дальності закидання, а стійкість до абразиву дозволяє використовувати шнур в найскладніших умовах лову.

У мікроджиговій ловлі до шнура найвищі вимоги, які шнур Tournament Micro Style виправдовує на всі 100%. Широкий розмірний ряд від # 0.175 дозволяє з комфортом застосовувати його при ловлі нано джигом, а # 0.5 можна сміливо рекомендувати для лайтової делікатної ловлі пасивного хижака.Схожі новини
08.12.2020

Друзі, раді презентувати вашій увазі першу новинку в серії Tournament! Одинарний гачок Intech To..

12.08.2019

Новинка 2020 року від компанії Intech. Шнур плетений Intech Tournament Micro Style PE X4: Int..

05.06.2019

Гарна новина для шанувальників якісних японських снастей і серії Intech Tournament! Зустрічайте нови..